Корекція фігури

Січень 10th, 2018

Корекція фігури у Рівному.

Надмірна вага, целюліт, зниження тонусу і дряблість м’язів — показники, які не додають плюсів фігурі не тільки жінок, але і чоловіків. Хоча прояви целюліту у чоловіків практично не зустрічаються.
Для досягнення найбільш позитивного результату корекції фігури потрібно застосовувати комплексну програму, в яку входить:
• збалансоване харчування;
• антицелюлітний масаж;
• медовий масаж;
• масаж вакуумними банками;
• комплекс фізичних вправ.

Таким чином вага знижується, або набирається (якщо потрібно), покращується стан шкіри, зменшуються небажані об’єми, знижується вага. І все це діє природним шляхом без шкоди для Вашого організму.
Антицелюлітний масаж у Рівному – це лікувальна процедура, яка впливає на основні механізми розвитку целюліту, є складовою більшості програм з корекції фігури.
Целюліт – структурні зміни у підшкірно-жировому шарі шкіри людини, що призводять до порушення мікроциркуляції крові і відтоку

До основних причин розвитку целюліту можна віднести:
• дефіцит фізичного навантаження на всі групи м’язів, малорухливий спосіб життя;
• незбалансоване, неправильне харчування;
• стреси;
• гормональні порушення.

Антицелюлітний масаж підсилює кровообіг, активізує лімфодренаж, покращує трофіку підшкірно-жирової клітковини, тим самим впливаючи на основні причини розвитку целюліту.
Курс триває від 10 до 15 сеансів, з чергуванням лімфодренажного, антицелюлітного, медового, баночного масажів. Масаж виконується за допомогою спеціального крему, або масла, які посилюють ефект процедур,
пом’якшують і розгладжують шкіру, допомогають вивести зайву рідину, покращують трофіку і обмінні процеси в підшкірно – жировій тканині. При виконанні всіх рекомендацій по правильному харчуванню і фізичній активності Ви досягнете найбільш позитивного результату.
Стан Вашої фігури залежить не тільки від роботи моїх рук, але і від Вашої дисципліни у дотриманні призначеної програми корекції.

З чого почати?
Усвідомити, що Ви готові змінюватись. Подзвонити і записатись на прийом.

З побажанням здоров’я і гарного відпочинку, реабілітолог – масажист, кінезітерапевт Олексій Ракс.
Студія масажу “Leraks”, м. Рівне.

Залишити коментар

Phone: 097-715-2359
вул. Сагайдачного,12, 3 поверх
м. Рівне
Замовити дзвінок

Замовити

×
Залишити повідомлення

×
Замовити дзвінок

×
Замовити дзвінок

×