Дитячий масаж у Рівному

Липень 1st, 2018

Дитячий масаж у Рівному. Користь проведення масажу і гімнастики для дітей від народження.

   У Вас народилась дитина! Вітаю Вас з такою радісною подією! Ви готові створити для малечі всі необхідні умови, аби вона зростала здоровою і щасливою. Повноцінне харчування, прогулянки на свіжому повітрі, Ваша любов і піклування — фактори, завдяки яким Ваша малеча гармонійно розвивається.

Чим масаж і гімнастика може допомогти у розвитку Вашої дитини?

При регулярному проведенні масажу і гімнастики відбувається розвиток усіх органів і систем організму дитини. Процедури сприяють розвитку моторики, зміцненню м’язів, позитивно впливають на нервову і імунну системи.
Під впливом масажу з шкіри по нервових шляхах прямують незліченні потоки імпульсів, які, досягаючи кори головного мозку, надають тонізуючий вплив на центральну нервову систему, в зв’язку з чим поліпшується її основна функція – контроль над роботою всіх органів і систем.
Потужний тактильний подразник, яким є масаж, в грудному віці особливо важливий: він робить істотний вплив на розвиток позитивних емоцій і становлення рухових реакцій.

При скороченні м’язів в місцях їх прикріплення відбувається подразнення окістя, що стимулює ріст кісток, вони стають товстішими, ширшими і міцнішими.
Під час роботи м’язова тканина більш активно забезпечується кров’ю, яка несе їй живильні речовини і кисень. Посилюється легенева вентиляція. М’язи стають округлими, еластичними, сильними і витривалими.
В перші місяці життя часто малечу турбують кишкові коліки. Масаж животика і спеціальні вправи сприяють виведенню газів із товстого кишечника і значно зменшують занепокоєння Вашої дитини.
Масаж і гімнастика є не тільки чудовим засобом профілактики, але і найважливішою частиною комплексного лікування багатьох захворювань. Обов’язково показаний при: гіпо і гіпертонусах, кривошиї, дисплазії тазостегнових суглобів, вальгусній і варусній деформації нижніх кінцівок, рахіті, тощо. В цьому випадку Ви повинні проконсультуватися з лікарем.

Де краще робити дитячий масаж?

Ви можете замовити масаж з поєднанням гімнастики до себе до дому, що буде зручніше для Вас і дитини. З досвіду своєї роботи, я помітив, що малеча краще почуває себе вдома, в знайомій з народження обстановці. Ви нікуди її не везете, не сидите в черзі, не хвилюєтесь, що малеча може заразитись вірусною
інфекцією.

Нехай Ваша дитина буде здорова!

З побажанням здоров’я і гарного відпочинку, реабілітолог – масажист, кінезітерапевт Олексій Ракс.
Студія масажу “Leraks”, м. Рівне.

Залишити коментар

Phone: 097-715-2359
вул. Сагайдачного,12, 3 поверх
м. Рівне
Замовити дзвінок

Замовити

×
Залишити повідомлення

×
Замовити дзвінок

×
Замовити дзвінок

×