Дорослий масаж у Рівному

Січень 24th, 2018

Як Ви думаєте, яка сама популярна послуга масажу у Рівному?
Відповідь – класичний масаж. Це основний вид масажу. Він вважається універсальним, оскільки прийоми класичного масажу використовуються майже в усіх масажних техніках.
Класичний масаж має оздоровчо – лікувальну дію на організм. Він позитивно впливає всі фізіологічні системи людини: нервову, ендокринну, опорно-рухову, кровоносну, дихальну, травну, видільну, органів чуття.
Механічна дія масажу призводить до посилення обміну речовин, насиченню крові киснем, поліпшенню шкірного дихання, усуненню застійних явищ в організмі.
Масаж робить значний вплив на нервову систему: змінює відношення процесів збудження і гальмування (може вибірково заспокоювати або збуджувати – тонізувати нервову систему), покращує адаптивні реакції, підвищує здатність протистояти стресовому чиннику, збільшує швидкість регенеративних процесів
в периферичній нервовій системі.
Масаж відмінно заспокоює, допомагає знайти внутрішню рівновагу. Під впливом масажу підвищується еластичність і тонус м’язів, покращується і скоротлива функція, зростає сила, підвищується працездатність, зміцнюються
фасції.
Масаж має великий вплив на циркуляцію лімфи, прискорюючи її відтік. З одного боку це збільшує приплив живильних речовин до тканин ділянки, яка масажується, шляхом збільшення гідростатичного тиску, а з іншою звільняє клітини від продуктів обміну і розпаду. При цьому стимулюється потік лімфи
через лімфатичні вузли, де вона інтенсивно очищається і збагачується лімфоцитами. Це призводить до загального підвищення імунітету, посилення фільтраційних і бар’єрних функцій організму.
При травмах кісток масаж стимулює відновлення опорно-рухового апарату, покращує еластичність зв’язкового апарату, попереджає або сприяє зменшенню наявних контрактур.
Отже, в залежності від того, що Ви бажаєте отримати від сеансів масажу, Ви можете обирати різновиди класичного масажу:

• оздоровчо – лікувальний;
• загальний лімфодренажний;
• загальний розслаблюючий, релакс;
• спортивний;
• антицелюлітний;
• медовий;
• масаж валіком Ляпко і масажером “Фараон”;.

Обирайте процедуру, яка більше Вам підходить. Записуйтесь на масаж, або замовляйте масаж на дому.

З побажанням здоров’я і гарного відпочинку, реабілітолог – масажист, кінезітерапевт Олексій Ракс.
Студія масажу “Leraks”, м. Рівне.

Залишити коментар

Phone: 097-715-2359
вул. Сагайдачного,12, 3 поверх
м. Рівне
Замовити дзвінок

Замовити

×
Залишити повідомлення

×
Замовити дзвінок

×
Замовити дзвінок

×