12 цікавих фактів про масаж

12 цікавих фактів про масаж

Січень 10th, 2018

Не секрет, що сеанс масажу несе в собі естетичні, психосоматичні, оздоровчо-лікувальні властивості. У спорті массаж готує зв’язки і м’язи спортсмена до майбутніх навантажень, а після – сприяє швидкому відновленню організму.
Ось, далеко не повний список цікавих фактів про масаж:
1. У перекладі з арабської “масаж” означає “ніжний дотик”, а мовою давніх греків – “торкатися або водити рукою”.
2. Масаж був відомий з глибокої давнини. У Китаї він був описаний за 3000 років до Різдва Христового, в Індії – за 700 років. На знайдених вченими єгипетських папірусах збереглися зображення прийомів масажу і самомасажу. У Греції з часів Гіппократа, на масаж дивилися, як на засіб, який добре допомагає при багатьох хворобах.
3. Масаж стимулює вироблення нейронами головного мозку ендорфінів —так званих “гормонів щастя”, які володіють здатністю зменшувати біль і позитивно впливати на емоційний стан.
4. Якщо легко помасажувати кисть руки, у людини сповільниться серцевий ритм і знизиться кров’яний тиск.
5. Одна година масажу, за потужністю відновного впливу на організм, може прирівнюватись до 7-8 годин сну.
6. Правильно підібраний масаж допомагає людині як схуднути, так і набрати вагу — залежно від того, чого потребує організм. Зокрема, люди з низькою масою тіла та з порушеннями травлення, які робили масаж
протягом десяти днів, швидше набирали вагу і виходили з лікарні на шість днів раніше, ніж ті, хто цього не робив.
7. Якщо недоношеним дітям робити щодня погладжування спинки, ручок, ніжок протягом 40-45 хвилин, то через 10 днів вони наберуть вагу більше, ніж діти, яким не робили масаж.
8. Дитячий масаж з перших місяців життя здатен значно прискорити психічний і фізичний розвиток дитини.
9. Масаж до початку активного силового тренування допоможе поліпшити газообмін на 10-20% – кров збагатиться киснем. Також масаж здатний прискорити виведення молочної кислоти, яка накопичується в м’язах після важкого фізичного навантаження.
10. Масаж допомагає майже у всіх випадках, коли допомагають ліки. І ще в багатьох, коли ліки не допомагають.
11. Жінки звертаються за послугами масажу частіше, ніж чоловіки. Дослідження показують, що 60 відсотків усіх споживачів масажу становлять жінки.
12. У 1996 році масаж офіційно був вперше використаний в якості основного медичного обслуговування на Олімпійських іграх в Атланті.
Бажаю Вам на собі відчути всі корисні властивості масажних процедур. Я з радістю запрошую Вас на сеанси масажу у Рівному.
З побажанням здоров’я і гарного відпочинку, реабілітолог – масажист, кінезітерапевт Олексій Ракс.
Студія масажу “Leraks”, м. Рівне

Залишити коментар

Phone: 097-715-2359
вул. Сагайдачного,12, 3 поверх
м. Рівне
Замовити дзвінок

Замовити

×
Залишити повідомлення

×
Замовити дзвінок

×
Замовити дзвінок

×